Varumärken

Kontakt

Öppettider
Kontor: mån-fre 08.00-17.00
Showroom/Företagsbutik: mån-fre 08.00-17.00
Lunchstängt: 12.00-12.30

E-post till våra olika avdelningar
Kontakt/Försäljning: info@felestad.se
Ekonomi: ekonomi@felestad.se
Lager: lager@felestad.se
Tryckeri: tryckeri@felestad.se

Kundtjänst
1. Helena Galbe
Telefon: 046-71 26 40
E-post: helena.galbe@felestad.se
2. Åsa Hansson
Telefon: 046-71 26 40
E-post: asa.hansson@felestad.se

Kvalitet- och hållbarhetsansvarig
Peter Janson
Telefon: 046-71 26 40
E-post: peter.janson@felestad.se

Kontakta våra övriga medarbetare här

Huvudkontor
Tel: 046-71 26 40
Profilvägen 3-4, 246 43 Löddeköpinge

Postadress: Box 11, 246 21 Löddeköpinge
E-post: info@felestad.se
Showroom öppet: Mån-fre kl 8-17.

Försäljningskontor
Norrlandsgatan 23, 111 43 Stockholm
Tel: 08-23 70 33
E-post: stockholm@felestad.se